знешкодження відходів

Знешкодження небезпечних відходів (клінічні, а також подібні до них відходи)

Біологічні відходи і чим вони небезпечні

Біологічні відходи – це залишки тканин і органів, утворених в процесі медичної діяльності, а також загибелі різних видів тварин і птахів, переробки матеріалів тваринного походження.

Будь-які відходи біологічного характеру можуть потенційно бути носіями найнебезпечніших для людського життя вірусів, починаючи від пневмонії і закінчуючи чумою та сибіркою. Всі ці та інші патології вкрай небезпечні для людського здоров’я та життя, тому, якщо поставитися халатно до утилізації таких відходів,  можна спровокувати практично невиліковну навіть у сучасних умовах епідемію.

Біологічні відходи підлягають обов’язковому збору та знищенню і робити це повинні спеціальні організації, які мають відповідну ліцензію.

Наше підприємство надає послуги у сфері роботи з відходами (збирання, зберігання, знешкодження):

  • клінічні та подібні їм відходи, а саме – відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики,  відходи, що утворюються в лікарнях або інших установах у ході досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт;
  • відходи виробництва, а також отримання і застосування фармацевтичних препаратів;

Після надання послуг зі знищення небезпечних відходів замовнику надаються такі документи: акт прийому-передачі відходів, де вказується дата і кількість небезпечних відходів, переданих на знешкодження, акт виконаних робіт / надання послуг по знешкодженню небезпечних відходів.

 

Ціни по знешкодженню небезпечних відходів

35 грн за 1 кг відходів

 

Переваги роботи з нами

Роботи по знешкодженню небезпечних відходів проводяться у найкоротші терміни з дотриманням всіх екологічних і законодавчих норм. Укладаємо договір з підприємствами всіх форм власності.

Ліцензії на знешкодження небезпечних відходів

Ліцензії

 

Договір  Скачати

Заявка на прийняття-передачу відходів Скачати

Відділ по знешкодженню небезпечних відходів

Email: ytil_biof@ukr.net

Тел.: +38 050 246 64 91

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!