ДЕРАТЕЗ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ПЕРЕНОСНИКАМИ ТУРЯРЕМІЇ.

ДЕРАТЕЗ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ПЕРЕНОСНИКАМИ ТУРЯРЕМІЇ.

Дератез – ефективний засіб в боротьбі з переносникамі туляремії.
Туляремія – зооносна інфекція, яка має природний осередок. Характеризується інтоксикацією, лихоманкою, ураженням лімфатичних вузлів. Збудник захворювання – дрібна бактерія Francisella tularensis.

Інфекція передається людині або безпосередньо при контакті з тваринами (полювання), або через заражені харчові продукти і воду, рідше аспіраційним шляхом (джерело: wikipedia).

Як правило зростання захворюваності спостерігається в роки підвищення чисельності гризунів. В різних країнах багато видів тварин, переважно гризуни, є резервуарами збудника в природі, а зараження їх відбувається через виділення, воду, корм, а також за посередництвом кровосисних членистоногих. При значному розмноженні дрібних гризунів на полях і луках серед них можуть виникнути значні епізоотії, що призводять до зараження людей (джерело: barcampca).

У Київській області зафіксовано 23 випадки хвороби туляремією хворі зареєстровані в Фастівському, Броварському, Іванківському, Вишгородському, Макарівському, Баришівському, Бородянському, Бориспольском, Ставищенському, Тетіївському та Яготинському районах про це повідомляє прес-служба СЕС Київщини (джерело: facenews).

ДП Сумська біофабрика пропонує вам ефективний біологічний препарат власного виробництва для боротьби з гризунами “ДЕРАТЕЗ”.

“ДЕРАТЕЗ” має властивість знищення всього сімейства, при з’їденні протравленого зернятка хоча б одним з його представників.

“ДЕРАТЕЗ” має зручну упаковку і є дуже економним засобом в боротьбі з переносниками туляремії!Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!